Aktualności

Wymiana instalacji elektrycznej w Poznaniu

Wykonaliśmy całkowitą wymianę instalacji elektrycznej, tablic rozdzielczych, urządzeń zabezpieczających i zasilania obiektów zewnętrznych w budynku przy ulicy Małoszańskiej w Poznaniu.

Elektryk Poznań Jeżyce - Polna

Wykonaliśmy modernizację tablic rozdzielczych oraz obwodów zasilania w budynku i lokalach mieszkalnych położonych w Poznaniu w dzielnicy Jeżyce przy ulicy Polnej.

Prace elektryczne trwały 9 dni - modernizacja znacznie usprawniła wydajność i bezpieczeństwo instalacji elektrycznej w budynku.

Elektryk Poznań Grunwald - Reymonta

Wykonaliśmy modernizację tablic rozdzielczych oraz obwodów zasilania w budynku i lokalach mieszkalnych położonych w Poznaniu w dzielnicy Grunwald przy ulicy Reymonta.

Prace elektryczne trwały 7 dni - modernizacja znacznie usprawniła wydajność i bezpieczeństwo instalacji elektrycznej w budynku.

Modernizacja tablic rozdzielczych Poznań

Wykonaliśmy modernizację tablic rozdzielczych w bloku przy ulicy Cześnikowskiej w Poznaniu. Modernizacja obejmowała także obwody zasilania budynku oraz lokali mieszkalnych.

Modernizacja tablic rozdzielczych przebiegła szybko i sprawnie.

Modernizacja przyłącza Poznań

Wykonaliśmy modernizację przyłącza elektrycznego w bloku w Poznaniu przy ulicy Polnej.

Prace obejmowały także modernizację obwodów zasilania, wykonanie nowych tablic rozdzielczych dostosowanych do wymogów inwestora.

Pomiary elektryczne Poznań Przybyszewskiego

Wykonaliśmy okresowe pomiary elektryczne w bloku mieszkalnym przy ulicy Przybyszewskiego w Poznaniu.

Informujemy jednocześnie, że pomiary elektryczne instalacji w budynkach mieszkalnych powinny być wykonywane Nie rzadziej niż co 5 lat.

Natomiast pomiary narzędzi ręcznych o napędzie elektrycznym. Zgodnie z PN-88/E-08400/10 Narzędzia ręczne o napędzie elektrycznym. Badania kontrolne w czasie eksploatacji i badania okresowe.

     Co 6 miesięcy - I kategoria użytkowania